П'яте пленарне засідання першої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання
3. Про затвердження Положення про старосту селища Квасилів Рівненської міської територіальної громади
4. Про затвердження Програми розвитку освіти Рівненської міської територіальної громади на 2021–2024 роки
5. Про затвердження ліквідаційного балансу Комунальної установи "Рівненський міський методичний кабінет" Рівненської міської ради
6. Про надання згоди на списання шляхом ліквідації майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста Рівного
7. Про делегування функцій замовника з будівництва об'єкта "Реконструкція хірургічного корпусу під хірургічний корпус з приймальним відділенням КНП "Центральна міська лікарня" Рівненської міської ради за адресою: вул. М. Карнаухова, 25а, м. Рівне, Рівненська область"
8. Про визначення органу реєстрації місця проживання осіб на території смт. Квасилів
9. Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 06.12.2018 № 5352 "Про затвердження Програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів у місті Рівному, на 2019 – 2020 роки"
10. Про затвердження Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2020–2025 роки
11. Про припинення Дочірнього підприємства "Оселя" Житлово-комунального підприємства "Перспективне" шляхом ліквідації
12. Про припинення Дочірнього підприємства "Висотник" Житлово-комунального підприємства "Перспективне" шляхом ліквідації
14. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного квартири
15. Про внесення змін до переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 17.09.2020 № 7911
16. Про укладення договору поділу нерухомого майна в натурі
17. Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вулиця С. Крушельницької, 39
18. Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вулиця Небесної сотні, 24
20. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Відінська, 44-Б власниці розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Клімович Ользі Миколаївні
21. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Тувинських Добровольців, 17 власниці розташованих на ній об’єктів нерухомого майна Самсонюк Тамарі Миколаївні
22. Про прийняття земельної ділянки з державної власності у комунальну власність
23. Про скасування рішення Рівненської міської ради від 22.05.2019 № 6098 та передачу в оренду земельної ділянки громадянам на вул. Бульби-Боровця, 8 (квартири № 2 та № 3), на якій розташований об’єкт нерухомого майна
24. Про укладення договору оренди землі на новий строк на вул. Малорівненській, 53
26. Про укладення договору оренди землі на новий строк на вул. Гур’єва (біля житлового будинку № 11)
27. Про укладення договору оренди землі на новий строк на вул. Малорівненській, 180
28. Про укладення договору оренди землі на новий строк на вул. Міцкевича, 2
29. Про укладення договору оренди землі на новий строк на вул. Соборній, 271
30. Про укладення договору оренди землі на новий строк на вул. Орлова, 37
31. Про укладення договору оренди землі на новий строк на вул. Київській, 108-А
32. Про укладення з громадянином Васильцем В. О. договору оренди землі на новий строк на вул. Корольова (біля ринку автозапчастин)
37. Про укладення договору оренди землі на новий строк на вул. Млинівській, 36
38. Про укладення з гр. Булавською Л. Р. договору оренди землі на новий строк на вул. В’ячеслава Чорновола, 104
39. Про укладення з гр. Дем’янчуком В. І. договору оренди землі на новий строк на вул. Тиннівській, 46
41. Про припинення права оренди земельної ділянки, на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна та розірвання договору оренди землі на вул. Кам’янець-Подільській, 8 гр. Одинець М. Г., Стельмащук О. М. та Лямх М. І.
45. Про припинення громадянці Лісовенко Е. Л. права оренди земельної ділянки, і розірвання договору оренди землі на вул. 24 Серпня, 14 (вільна від забудови земельна ділянка)
46. Про припинення громадянину Рябухіну Ю. М. права оренди земельної ділянки, і розірвання договору оренди землі на вул. Чернишова, 14 (вільна від забудови земельна ділянка)
47. Про припинення громадянину Зінчуку В. В. права оренди земельної ділянки на вул. Соборній, 5, та розірвання договору оренди землі
48. Про припинення права оренди вільної від забудови земельної ділянки на вул. Полуничній, 22 та розірвання договору оренди землі гр. Шпатиковській Г. К.
49. Про припинення громадянам Зіневич Т. Г., Зіневич А. В., Дмитренко В. В. та Дмитренку Г. О. права оренди вільної від забудови земельної ділянки, і розірвання договору оренди землі на вул. Соломії Крушельницької, 22 (кв. 1)
50. Про припинення гр. Михалюк В. С. права оренди земельної ділянки на вул. Полуничній, 18 та розірвання договору оренди землі (вільна від забудови земельна ділянка)
51. Про припинення права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі та передачу в оренду земельної ділянки на вул. Млинівській, 28, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна
52. Про припинення громадянину Маркову С. М. права оренди земельної ділянки на вул. Михайла Старицького, 21-А, та розірвання додаткового договору про поновлення договору оренди земельної ділянки
54. Про припинення права оренди земельної ділянки на вул. Транспортній, 18 та передачу її в постійне користування ОСББ "Транспортне-18" (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно)
55. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та передачу її в оренду ТОВ "АРМОБУДСЕРВІС" на вул. Курчатова, 18-А, на якій розташований об’єкт нерухомого майна
56. Про припинення права постійного користування земельними ділянками Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради та передачу в постійне користування земельних ділянок на території міста Рівного Комунальному закладу "Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Рівненської міської ради (на земельних ділянках розташовані спортивні майданчики)
57. Про припинення права користування земельною ділянкою на вул. Боярка, 36 Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради і віднесення земельної ділянки до земель запасу Рівненської міської ради (вільна від забудови земельна ділянка)
58. Про передачу безоплатно у власність громадянці Погуляєвій О. В. земельної ділянки на вул. Набережній, 22 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
59. Про затвердження проєкту землеустрою, припинення права постійного користування частиною земельної ділянки та передачу безоплатно у власність громадянці Поліщук А. Л. земельної ділянки на вул. Клима Савура, 1-А (гараж № 3) (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно)
60. Про затвердження проєкту землеустрою, припинення права оренди земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність громадянці Балабат І. І. на вулиці В’ячеслава Липинського, 25, на якій розташований об’єкт нерухомого майна
61. Про затвердження проєкту землеустрою, припинення права оренди земельної ділянки, розірвання додаткового договору про поновлення договору оренди земельної ділянки та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Зарічній, 29-А громадянину Садовнику В. Г. (вільна від забудови земельна ділянка)
62. Про затвердження проєкту землеустрою, припинення права оренди земельної ділянки на вулиці Захисників України, 21 та передачу її безоплатно у власність громадянці Васильчук В. В., на якій розташований об’єкт нерухомого майна
63. Про затвердження проекту землеустрою, припинення права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі та передачу безоплатно у власність громадянину Янушевському М. Є. земельної ділянки на вул. Корнинській, 35-В (вільна від забудови земельна ділянка)
64. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Чорновола, 82-А, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, припинення права оренди земельної ділянки та передачу її в оренду ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"
65. Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність громадянам Токарю В. П., Корніщуку О. О., Леошек Н. О. земельної ділянки на вул. Карпенка-Карого, 5-Б (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна)
66. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність гр. Грушинець Т. І. земельної ділянки на вул. Поповича, 54/1 (на земельній ділянці розташований об'єкт нерухомого майна)
68. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Шевченка, 73 громадянці Дербаль І. В. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
69. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Пантелеймона Куліша, 10 громадянці Мазярчук С. М. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
70. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність громадянам Рудюк А. О. та Ратушній Л. М. земельної ділянки на вул. Центральної Ради, 20 (квартири № 1, № 3) (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
71. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Чехова, 7 (квартира № 3) (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
72. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Миколи Леонтовича, 42 (квартира № 2) (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
73. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Мельничуку С. Г. земельної ділянки на вул. Івана Богуна, 8 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
74. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність громадянам Журавльовій Г. Ю., Журавльовій Л. В., Савицькій М. В. та Лисак І. В. земельної ділянки на вул. Івана Нечая, 21 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
75. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянці Гаповій Н. С. земельної ділянки на вул. Волинській, 19 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
76. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Граничній, 49 (гараж № 21) громадянці Радієнко Т. В. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
77. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Бульби-Боровця, 24 (квартири № 1 та № 3) (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) та скасування пункту 1.3 рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради народних депутатів від 11.03.1997 № 32
78. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Поперечній, 4 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
79. Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Київській (гр. Бойко Т. В.) (вільна від забудови земельна ділянка)
83. Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Київській (біля житлового будинку № 137-В) громадянину Зімці Ю. Л. (вільна від забудови земельна ділянка)
85. Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянці Вавелюк О. О. земельної ділянки на вул. В’ячеслава Чорновола (біля будинку № 63) та скасування пункту 78 додатку № 1 до рішення Рівненської міської Ради народних депутатів від 31 травня 1995 року № 54 (вільна від забудови земельна ділянка)
86. Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянці Мілінчук М. М. земельної ділянки на вул. Клубній, 20 (вільна від забудови земельна ділянка)
90. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Рівненської міської ради вільної від забудови земельної ділянки на вул. Степана Бандери (в районі гідропарку)
92. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Малорівненській (біля будинку № 107) громадянину Березному Ю. В. (вільна від забудови земельна ділянка)
93. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Бабешку А. М. земельної ділянки на вул. Корнинській, 4 (вільна від забудови земельна ділянка)
94. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянці Білоус Г. Г. земельної ділянки на вул. Вишневій, 34 (вільна від забудови земельна ділянка)
98. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Левчуку В. О. земельної ділянки на вул. Малорівненській, 107-А (вільна від забудови земельна ділянка)
101. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення громадянці Давидович В. П. земельної ділянки на вул. Калиновій, цільове призначення якої змінюється та припинення права власності на земельну ділянку (вільна від забудови земельна ділянка)
104. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ботанічній, 1-А та передачу її в постійне користування ОСББ "Ботанічна 1А Басів кут" (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно)
105. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування ОСББ "Рідна оселя – 14" земельної ділянки на вул. Клима Савура, 14, на якій розташований об’єкт нерухомого майна
106. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" земельної ділянки на вул. Зеленій, 1-Б (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
107. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування КЕВ м. Рівне земельної ділянки на вул. Грабник, 4 (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна)
110. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у спільну сумісну власність громадянам Лепку В. П. та Лепку М. П. земельної ділянки на вул. Гайовій, 44 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Рилєєва, 3 гр. Корнейко Л. С. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
112. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність громадянці Денисюк О. П. земельної ділянки на вул. Слави, 8/1 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у спільну сумісну власність громадянам Винокур Т. М. та Ждан Н. С. земельної ділянки на вул. Устинській, 14 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) та скасування пункту 1 рішення Рівненської міської ради від 28.04.2011 № 664
114. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність громадянину Карпюку Є. В. земельної ділянки на вул. Луговій, 3/1 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність громадянину Карпюку П. В. земельної ділянки на вул. Луговій, 3 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність громадянці Дзюбак В. В. земельної ділянки на вул. Соборній, 392-А (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність громадянину Гапончуку В. І. земельної ділянки на вул. Прилужній, 69-А (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
120. Про погодження ТОВ "Рівненський МЖК" технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Гайдамацькій, 41-А (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна)
121. Про погодження громадянину Свистуну І. Є. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на вул. Шевченка, 3, на яку поширюється право суборенди, сервітуту
122. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Поштовій, 7-А (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна)
123. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Жовтку В. П. земельної ділянки на вул. Курчатова, 16-А (на земельній ділянці розташована частина об’єкта нерухомого майна)
124. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Польохіну В. М. земельної ділянки на вул. Пушкіна, 54 (на земельній ділянці розташований об'єкт нерухомого майна)
125. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Кременецькій, 2 (гараж № 36-А) громадянину Ткачуку М. А. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
126. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Кременецькій, 2 (гараж № 32) громадянину Бєлиху В. М. (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно)
127. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Палею В. С. земельної ділянки на вул. Марка Вовчка, 17 (гараж 9) (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно)
128. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Граничній, 49 (гараж № 15) громадянці Полюхович М. Ф. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
129. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Студентській, 14-В громадянці Боровець Н. Ф. (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно)
130. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Кременецькій, 2 (гараж № 43) громадянину Примаку М. П. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
131. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Хачатрян І. В. земельної ділянки на вул. Марка Вовчка, 17 (гараж № 1) (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
132. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Білоусовій А. Г. земельної ділянки на вул. Граничній (гараж № 7) (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
133. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Чехова, 3-А РГКВА "Супутник" (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно)
134. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Саранчук Н. Н. земельної ділянки на вул. Басівкутській, 109 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
136. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Либак Г. П. земельної ділянки на вул. Поліській, 14 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
137. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Млинарській, 8 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
138. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у спільну сумісну власність громадянам Стасюку Р. В. та Лашкевичу М. Д. земельної ділянки на вул. Вротновських, 15а (на земельній ділянці знаходиться об'єкт нерухомого майна)
139. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Джаману О. В. земельної ділянки на проспекті Миру, 21-В (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно)
140. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у спільну сумісну власність громадянам Стаднічуку М. М. та Прончуку М. Г. земельної ділянки на вул. Князя Володимира, 42 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
141. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Жуковського, 10 (квартира № 2) (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
142. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Іванчук О. Н. земельної ділянки на вул. Сергія Боженова, 46 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
143. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у спільну сумісну власність громадянам Ткачук О. М. та Остапчук В. Ф. земельної ділянки на вул. Олега Ольжича, 25 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
144. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у спільну сумісну власність громадянам Рабченюк М. Я., Рабченюку П. О., Рабченюку Д. О. земельної ділянки на вул. В’ячеслава Чорновола, 79Е (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
147. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність на вул. Академіка Степана Дем’янчука (біля Автогаражного кооперативу "Малага")
148. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення вільної від забудови земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Скрипника громадянину Босому О. Г.
149. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність гр. Здибелю О. Й. вільної від забудови земельної ділянки на вул. Київській
208. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Милій громадянці Семенюк О. В. (вільна від забудови земельна ділянка)
209. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Красильникова, 44 громадянину Грищуку П. С. (вільна від забудови земельна ділянка)
210. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Полюховичу А. І. земельної ділянки на вул. Басівкутській, 180 (вільна від забудови земельна ділянка)
211. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Буковській В. М. земельної ділянки на вул. Степана Скрипника (вільна від забудови земельна ділянка)
212. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Васевичу В. Д. земельної ділянки на вул. Академіка Кримського, 28 (вільна від забудови земельна ділянка)
216. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Ременюку К. А. земельної ділянки на вул. Скрипника (вільна від забудови земельна ділянка)
221. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Щеглюк О. В. земельної ділянки на вул. Тиннівській, 52 (вільна від забудови земельна ділянка)
222. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки у м. Рівному громадянину Курічу Л. В. (вільна від забудови земельна ділянка)
230. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Роман О. В. земельної ділянки на вул. Тютюнника, 6 (вільна від забудови земельна ділянка)
231. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Пехотіну Д. П. земельної ділянки на вул. Придорожній, 22 (вільна від забудови земельна ділянка)
232. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Гороховенку П. В. земельної ділянки на вул. Тиннівській, 38 (вільна від забудови земельна ділянка)
239. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ТОВ "Рівнетеплоенерго" в оренду земельної ділянки на вул. В’ячеслава Чорновола, 76-Б, на якій розташований об’єкт нерухомого майна
240. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ТОВ "Рівнетеплоенерго" в оренду земельної ділянки на вул. 24 Серпня, 16, на якій розташований об’єкт нерухомого майна
241. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянину Нестерову О. С. в оренду земельної ділянки на вул. Данила Галицького, 25-А, на якій розташована частина об’єкту нерухомого майна
242. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянам Рабченюк М. Я., Рабченюку П. О., Рабченюку Д. О. в оренду вільної від забудови земельної ділянки на вул. В’ячеслава Чорновола, 79Е
243. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ОСББ "Соборна 201" в постійне користування земельної ділянки на вул. Соборній, 201 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
244. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Замкове-1" земельної ділянки на вул. Замковій, 10-А (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно)
248. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення Акціонерному товариству "Українська залізниця" в постійне користування земельної ділянки у м. Рівному Рівненської області (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна)
250. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування ГУНП в Рівненській області земельної ділянки на вул. Київській (вільна від забудови земельна ділянка)
253. Про надання згоди Рівненському виробничому автотранспортному об’єднанню на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (на земельних ділянках розташовані об’єкти нерухомого майна)
254. Про надання згоди КТ "Рівне-ПАС" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Київській, 40 (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна)
255. Про надання згоди ПАТ "НАСК "Оранта" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Яворницького, 53
256. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Степана Бандери, 69-Д ТзОВ "Рівнебудальянс" (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
257. Про надання згоди СП Рівненське ЗВП на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Грунтовій, 5 (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна)
258. Про надання дозволу на безоплатну передачу майна з балансу управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради
259. Про звільнення від орендної плати за користування майном, що є власністю територіальної громади м. Рівного
260. Про прийняття земельних ділянок з державної власності у комунальну власність
261. Про внесення зміни до персонального складу виконавчого комітету Рівненської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 24.12.2020 № 17
Відмовити 25. Про укладення договору оренди землі на новий строк на вул. Соборній, 450
Включення в порядок денний питань погоджувальної наради
Включення в порядок денний Про внесення змін до бюджету м.Рівного на 2021 рік
Включення в порядок денний пропозиції №2 Осіпчука Ю.Ю.
Включення в порядок денний пропозиції Коваля В.С.
Включення в порядок денний пропозиції Осіпчука Ю.Ю.
Включення в порядок денний пропозиції Чаборая Ю.М.
Затвердження порядку денного.
Зміна черговості 223. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Клубній, 22 громадянці Стадницькій О. А. (вільна від забудови земельна ділянка)
Зміна черговості розгляду 118. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Київській, 98-Є Товариству з обмеженою відповідальністю – підприємству "Ремпол" (вільна від забудови земельна ділянка)
Зміна черговості розгляду 82. Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Покальчуку Т. В. вільної від забудови земельної ділянки № 711 у житловому районі на вул. Костромській
Зміна черговості розгляду питань №№ 211, 216 та складу комісій
Зняття з розгляду питань згідно оголошеного списку
На довивчення 103. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування ОСББ "Бурштинове" земельної ділянки на вул. Шевченка, 81 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)
На довивчення 145. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Олени Теліги, 41 громадянці Микитюк А. В. (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно)
На довивчення 247. Про надання КП Рівненському міському тресту зеленого господарства дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Косцюшка (вільна від забудови земельна ділянка)
На довивчення 249. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки в районі вулиць Боженова та Красильникова РОВКПВКГ "Рівнеоблводоканал" (вільна від забудови земельна ділянка)
На довивчення 40. Про укладення з громадянкою Панчук Н. Я. договору оренди землі на новий строк на вул. Січових Стрільців, 17
На довивчення 89. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Рівненської міської ради вільної від забудови земельної ділянки на вул. В’ячеслава Чорновола (міський пляж Басівкутського водосховища)
На довивчення питання №№ 108,109
Пакетом питання №№ 150-198 за виключенням 157,158,174
Пакетом питання №№ 199-207
Пакетом питання №№ 213-220 за виключенням 216
Пакетом питання №№ 224-229
Пакетом питання №№ 233-238
Пакетом питання №№ 251,252
Пакетом питання №№ 33-36
Пакетом питання №№ 42-44
Повернення до включення в порядок денний пропозиції Чаборая Ю.М.
Повернення до голосування 14. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного квартири
Повернення до розгляду порядку денного
Повторно 14. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного квартири
Порядок денний - в цілому.
Про внесення змін до бюджету м.Рівного на 2021 рік
Про внесення змін до персонального складу постіних комісій Рівненської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 08.12.2020 №5
1. Про внесення змін до списку присяжних Рівненського міського суду Рівненської області для участі в розгляді кримінальних та цивільних справ, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 21.11.2019 № 6804
Про звернення депутатів Рівненської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо перегляду вартості медичних послуг за Програмою медичних гарантій
2. Про звернення Рівненської міської ради до Голови Верховної Ради України та народних депутатів України від Рівненщини
Черговість розгляду питань.